Başarı ve Buluşların Gururlu Geleneği

1875'ten beri, Toshiba dünyanın yüksek teknoloji endüstrisinde ön sıralarda yer almaktadır ve ofis otomasyon ürünlerinin buluşu ve gelişrilmesinde uzun geçmişe sahiptir.

135 yıllık operasyonda, Toshiba çok sayıda ilki gerçekleştirmiş; teknolojiye ve topluma birçok değerli katkıda bulunmuştur. Toshiba günümüzde, dünya genelindeki 180.000 çalışanı ve 47 milyar doları aşan yıllık satışları ile dünyanın en büyük 9. elektrik-elektronik üreticisidir.

Toshiba Singapore Pte Ltd.

1974'te kurulan Toshiba Singapore Pte Ltd (TSP), Digital Media Network Firması'nın denizaşırı şubelerinden bir tanesidir. TSP, Projeksiyon TV'lerin üretimi, ofis otomasyon ürünlerinin, ev ürünlerinin, bilişim ve bilgisayar ürünlerinin satışı ve pazarlaması ile ilgilenmektedir.

Ekim 1999'da, ürün planlamasını, pazarlamayı, satışı, teknik servis desteğini ve faks/fotokopi/çok fonksiyonlu sistemlerin dağıtımını yönetmek üzere Electronics Imaging Division (EID) kurulmuştur. EID aynı zamanda Güneydoğu Asya, Güney Asya, Ortadoğu ve Afrika'nın bölgesel merkezidir.

İş dünyası 21. yüzyıla girerken, Toshiba EID, ofis teknoloji ürünlerindeki yenilikleri ve kalitesindeki sürekliliği ile kendisini müşteri üretkenliğini arttırmaya adamıştır.

Vizyon ve Taahhüt

Toshiba, pazar ihtiyaçlarına ve isteklerine gelişmiş teknolojik kapasitesi ile cevap vererek başarıyı yakalamıştır. Yönetim ilkeleri six-sigma metodolojisine dayanmaktadır, günlük aktiviteleri tüm cephelerden genişleterek, müşteri memnuniyetinde ve artan verimde bizi desteklemektedir.

Toshiba, dijital devrimlerde öncü olarak kalmak için gerekli tüm yatırımları yapmaya devam edecektir. Araştırma-Geliştirme alanında, Toshiba, dijital ve bileşenleri sektöründeki büyük gelişimi ve Toshiba'nın toplumsal infrastructure ticaretini güçlendirecek teknolojileri vurgulayacaktır.

Toshiba, operasyonunun yukarıda belirtilen alanları ve ölçekleri ile, heyecan verici yönler almış ve daha iyi bir gelecek yaratmaya karar vermiştir.

Zengin Ürün Çeşidimiz ile Dünya Çapında Kazandığımız Başarılarla Övünüyoruz

Bağımsız araştırma grubu BERTL (BUSİNESS ENTERPRISE RESEARCH LABARATORIES) tarafından 2006/2007/2008/2009 yılının ödüllerine layık görülen TOSHIBA üstünlüğünü kanıtladı.

Ödüllendirmede, en yenilikçi, üstün kaliteli ürünler geniş ürün kategorileri arasından seçilmekte, son kullanıcılar tarafından üretici hakkındaki görüşlerin ifade edilmesi olanağı sağlanmaktadır.

Piyasaya yakın geçmişte sürülmüş ürünler ve son yenilikler BERTL analistleri tarafından incelenmekte ve benzer ürünlerden sıyrılarak fark yaratanlar 'En İyi' olarak tespit edilmektedir.

Son 11 yıl boyunca BERTL tarafından ödüllendirilen ürünler, sektörde yerlerini sağlamlaştırmış ve son kullanıcıların takdirini kazanmışlardır.

BERTL tarafından ' En İyi ' olarak tespit edilen ürünler işe kattıkları fayda değer, performans üstünlüğü, işlevsellik ve kullanım kolaylığı gibi farklı kriterler göz önüne alınarak değerlendirilmekte ve yüzlerce ürün arasından hassas incelemeler sonucunda belirlenmektedir.

BERTL rekabetin yoğun olduğu dokümantasyonsektöründeki engin bilgisini son kullanıcıların yaşadıkları deneyimlerden yola çıkarak aktardıkları ürün hakkındaki geri-bildirimler ile birleştirmekte ve sağlıklı bir sonuç elde etmektedir.

Ödüller, aynı zamanda üreticiyi onurlandırmakta ürünlerin mükemmeliyetini öne çıkarmaktadır.

1875 yılının Temmuz ayında kurulmuş olan TOSHIBA, 133 yıldır süren iş tecrübesinin getirdiği güvenirliği, gıpta edilecek düzeyde teknik gelişimciliğe açık geçmişi ile birleştirmekte, 40 ülkede yer alan 200 den fazla büro, yardımcı ünite ve bunlara bağlı kuruluşlar ile iş teknolojileri alanında küresel liderliğini pekiştirmektedir. Sayıları 200 ü aşan dağıtım birimleri ve yetkili servislerle dayanışma içinde, pazardaki gereksinimlere yanıt vermektedir.

Son teknoloji AR&GE kolaylıkları, müşterilerinin iş hedeflerini yenilikçi TOSHIBA teknolojileri ile gerçekleştirebilmelerine yardımcı olmak üzere sürekli gelişimi garanti etmektedir.

Ofis Ürünleri Araştırmasında en iyi TOSHIBA'ya Ödül

ABD'de yapılan Ofis Ürünleri Araştırması'nda (OPA) Toshiba markalı renk/renk kapasiteli makinleri son kullanıcılar tarafından en iyi ürün seçildi.Geleneksel yıllık son kullanıcı ürün taramasında, OPA Toshiba markalı ürünlerin No. 1 oduğunu teyit etti.Toshiba markalı ürünler,imaj kalitesi, güvenilirlik, bütçeye uygunluk,...vb. birçok kategoride rakiplerini geride bırakarak No.1 olmayı başardı.